MEXEN/S - Rox-3S L sprchový kout 3 stěnný , posuvný pravá 100 x 95, černá okraj, černá 8C2L-100-095-70-70-3S-P
Kód: 1969364Detailní popis produktu
Specifikace produktu: Rozměr: 100x95 cm (pravé dveře 100 cm, stěny 95 cm) Výška: 200 cm Strana montáže: Pravá Vchod: Posuvné dveře Barva skla: Černý rám Povrchová úprava: Černá Profil: Hliník Úhlový stabilizátor L: Nerezová ocel Typ skla: Tvrzené Tloušťka skla: 8 mm Povlak pro snadné čištění Možnost nastavení šířky Dva montážní systémy: - S profilem, který umožňuje vyrovnání nerovností stěn - Bez profilu pro dokonale rovné stěny Možnost montáže na sprchovou vaničku nebo obklady Neviditelný mechanismus posuvných a dveřních prvků Vodítka s funkcí tlumení zavírání Posuvník zaručující tichý chod dveří Možnost vyklopení dveří pro čištění kabiny Elastomerová těsnění, která odvádějí vodu Hliníkový práh těsnění dveříDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6.2 kg |
| EAN: | 5905315769206 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 100 |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 95 |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta1 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315769206 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 8C2L-100-095-70-70-3S-P |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Černá |
| Provedení: | Posuvné |
| Série: | Rox-3S L |
| Tloušťka výplně: | 8 mm |
| Typ: | Obdélníkový |
| Výplň: | Černý rám |
| Šířka otvoru: | 479 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
