MEXEN/S - Rox-3S L sprchový kout 3 stěnný , posuvný 130 x 90, transparent, chrom 8C2L-130-090-01-00-3S
Kód: 1971934Detailní popis produktu
Specifikace produktu: Rozměr: 130x90 cm (dveře 130 cm, stěny 90 cm) Výška: 200 cm Strana montáže: Univerzální Vchod: Posuvné dveře Barva skla: Průhledná Povrchová úprava: Chrom Profil: Hliník Stabilizátor ve tvaru L: Nerezová ocel Typ skla: Tvrzené Tloušťka skla: 8 mm Povrchová úprava pro snadné čištění Možnost nastavení šířky Dva montážní systémy: - S profilem, který umožňuje vyrovnání nerovností stěn - Bez profilu pro dokonale rovné stěny Možnost montáže na sprchovou vaničku nebo obklady Neviditelný mechanismus posuvných a dveřních prvků Vodítka s funkcí tlumení zavírání Posuvník zaručující tichý chod dveří Možnost vyklopení dveří pro čištění kabiny Elastomerová těsnění, která odvádějí vodu Hliníkový práh těsnění dveříDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 89.2 kg |
| EAN: | 5905315754264 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Barva: | chrom |
| Šířka: | 130 |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 90 |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta1 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315754264 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 8C2L-130-090-01-00-3S |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Chrom |
| Provedení: | Posuvné |
| Série: | Rox-3S L |
| Tloušťka výplně: | 8 mm |
| Typ: | Obdélníkový |
| Výplň: | Transparent |
| Šířka otvoru: | 629 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
