MEXEN/S - Mist T sprchový kout dveře křídlové pravá 110 x 100, černý okraj, černá 8A4T-110-100-70-70-P
Kód: 1836798Detailní popis produktu
Specifikace produktu:Rozměr: 110x100 cm (pravé dveře 110 cm, stěna 100 cm)
Výška: 200 cm
Strana montáže: Pravá
Vchod: Křídlové dveře
Barva skla: Černý rám
Povrchová úprava: Černá
Profil: Hliník
Konzola: Nerezová ocel
Max. délka konzola: 150 cm
Možnost řezání držáku
Typ skla: Tvrzené
Tloušťka skla: 6 mm
Snadno čistitelný povlak
Možnost nastavení šířky
Lze namontovat na sprchovou vaničku nebo dlaždice
Mechanismus zvedání a spouštění dveří
Magnetický proužek a elastomerová těsnění pro odvod vody
Hliníkový práh pro těsnění dveří
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdelníkové sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 74.9 kg |
| EAN: | 5905315597991 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 110 |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 100 |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta2 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315597991 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 8A4T-110-100-70-70-P |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Černá |
| Provedení: | Křídlové |
| Série: | Mist T |
| Tloušťka výplně: | 6 mm |
| Typ: | Obdélníkový |
| Výplň: | Černý rám |
| Výrobce: | Mexen |
| Šířka otvoru: | 690 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
