MEXEN/S - Mist H T sprchový kout dveře křídlové pravá 105 x 110, transparent, zlato 8A5T-105-110-50-00-P
Kód: 1840984Detailní popis produktu
Specifikace produktu:Rozměr: 105x110 cm (pravé dveře 105 cm, stěna 110 cm)
Výška: 200 cm
Strana montáže: Pravá
Vchod: Křídlové dveře
Barva skla: Průhledná
Povrchová úprava: Zlatá
Profil: Hliník
Konzola: Nerezová ocel
Max. délka konzola: 150 cm
Možnost řezání držáku
Typ skla: Tvrzené
Tloušťka skla: 6 mm
Snadno čistitelný povlak
Možnost nastavení šířky
Lze namontovat na sprchovou vaničku nebo dlaždice
Mechanismus zvedání a spouštění dveří
Magnetický proužek a elastomerová těsnění pro odvod vody
Hliníkový práh těsnění dveří
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdelníkové sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 39.6 kg |
| EAN: | 5905315618313 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Barva: | zlatá |
| Šířka: | 110 |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 105 |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta2 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315618313 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 8A5T-105-110-50-00-P |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Zlatý |
| Provedení: | Křídlové |
| Série: | Mist-H T |
| Tloušťka výplně: | 6 mm |
| Typ: | Obdélníkový |
| Výplň: | Transparent |
| Výrobce: | Mexen |
| Šířka otvoru: | 632 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
