MEXEN/S - Mist-H sprchové dveře křídlové levé 155, transparent, zlatá 8A5-155-001-50-00-L
Kód: 1843220Detailní popis produktu
Specifikace produktu:Rozměr: 155x200 cm
Strana montáže: Levá
Vchod: Výklopný
Barva skla: Průhledná
Povrchová úprava: Zlatá
Profil: Hliník
Konzola: Nerezová ocel
Typ skla: Tvrzené
Tloušťka skla: 6 mm
Snadno čistitelný povlak
Možnost nastavení šířky
Lze namontovat na sprchovou vaničku nebo dlaždice
Mechanismus zvedání a spouštění dveří
Mosazné panty zapuštěné do skleněné tabule
Magnetický proužek a elastomerová těsnění pro odvod vody
Hliníkový práh těsnění dveří
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dveře do sprchových koutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 68.4 kg |
| EAN: | 5905315637406 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Barva: | zlatá |
| Šířka: | 155 |
| Výška: | 200 cm |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta1 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315637406 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 8A5-155-001-50-00-L |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Zlatý |
| Provedení: | Křídlové |
| Série: | Mist-H |
| Tloušťka výplně: | 6 mm |
| Výplň: | Transparent |
| Výrobce: | Mexen |
| Šířka otvoru: | 684 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
