MEXEN/S - Mist-H L Duo sprchový kout dveře křídlové 80 x 90, transparent, zlato kartáčovaná 8A5L-080L-090P-55-00
Kód: 1843364Detailní popis produktu
Specifikace produktu:Rozměr: 80x90 cm (levé dveře 80 cm, pravé dveře 90 cm)
Výška: 200 cm
Strana montáže: Univerzální
Vchod: Křídlové dveře
Barva skla: Průhledná
Povrchová úprava: Kartáčované zlato
Profil: Hliník
L-úhlový stabilizátor: nerezová ocel
Typ skla: Tvrzené
Tloušťka skla: 6 mm
Snadno čistitelný povlak
Možnost nastavení šířky
Lze namontovat na sprchovou vaničku nebo dlaždice
Mechanismus zvedání a spouštění dveří
Mosazné spony a panty v jedné rovině se skleněnou tabulí
Magnetický proužek a elastomerová těsnění pro odvod vody
Hliníkový práh pro těsnění dveří
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdelníkové sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 55 kg |
| EAN: | 5905315633972 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Barva: | zlatá |
| Šířka: | 90 |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 80 |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta1 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315633972 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 8A5L-080L-090P-55-00 |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | kartáčované zlato |
| Provedení: | Křídlové |
| Série: | Mist-H L |
| Tloušťka výplně: | 6 mm |
| Typ: | Obdélníkový |
| Výplň: | Transparent |
| Výrobce: | Mexen |
| Šířka otvoru: | 788 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
