MEXEN/S - Mist-H Duo sprchový kout dveře křídlové 75 x 120, transparent, měď kartáčovaná 8A5-075L-120P-65-00
Kód: 1914112Detailní popis produktu
Specifikace produktu: Rozměr: 75x120 cm (levé dveře 75 cm, pravé dveře 120 cm) Výška: 200 cm Strana montáže: Univerzální Vchod: Dveře s výklopnými křídly Barva skla: Průhledná Povrchová úprava: Kartáčovaná měď Profil: Hliník Konzola: Nerezová ocel Typ skla: Tvrzené Tloušťka skla: 6 mm Povrchová úprava pro snadné čištění Nastavitelná šířka Možnost montáže na sprchovou vaničku nebo dlaždice Mechanismus pro zvedání a spouštění dveří Mosazné panty v jedné rovině se sklem Magnetický proužek a elastomerové těsnění pro odtok vody Hliníkový práh těsnění dveříDoplňkové parametry
| Kategorie: | Obdelníkové sprchové koutySprchové kouty MEXEN/S |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38.9 kg |
| EAN: | 5905315629777 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Šířka: | 120 |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 75 |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | ram |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315629777 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 8A5-075L-120P-65-00 |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Kartáčovaná měď |
| Provedení: | Křídlové |
| Série: | Mist-H |
| Tloušťka výplně: | 6 mm |
| Typ: | Obdélníkový |
| Výplň: | Transparent |
| Výrobce: | Mexen |
| Šířka otvoru: | 839 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
