MEXEN/S - Mist H Duo sprchový kout dveře křídlové 110 x 80, transparent, měď kartáčovaná 8A5-110L-080P-65-00
Kód: 1838248Detailní popis produktu
Specifikace produktu:Rozměr: 110x80 cm (levé dveře 110 cm, pravé dveře 80 cm)
Výška: 200 cm
Strana montáže: Univerzální
Vchod: Křídlové dveře
Barva skla: Průhledná
Povrchová úprava: Kartáčovaná měď
Profil: Hliník
Konzola: Nerezová ocel
Typ skla: Tvrzené
Tloušťka skla: 6 mm
Snadno čistitelný povlak
Možnost nastavení šířky
Lze namontovat na sprchovou vaničku nebo dlaždice
Mechanismus zvedání a spouštění dveří
Magnetický proužek a elastomerová těsnění pro odvod vody
Hliníkový práh těsnění dveří
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdelníkové sprchové koutySprchové kouty MEXEN/S |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 40.9 kg |
| EAN: | 5905315628961 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Šířka: | 110 |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 80 |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta2 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315628961 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 8A5-110L-080P-65-00 |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Kartáčovaná měď |
| Provedení: | Křídlové |
| Série: | Mist-H |
| Tloušťka výplně: | 6 mm |
| Typ: | Obdélníkový |
| Výplň: | Transparent |
| Výrobce: | Mexen |
| Šířka otvoru: | 867 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
