MEXEN/S - Mist-F Duo sprchový kout skládací dveře pravá 80 x 100, transparent, zlato 8A6-080L-100P-50-00
Kód: 1954390Detailní popis produktu
Specifikace produktu: Rozměr: 80x100 cm (levé dveře 80 cm, pravé dveře 100 cm) Výška: 200 cm Strana montáže: Pravá Vchod: Skládací dveře Barva skla: Průhledná Povrchová úprava: Zlatá Profil: Hliník Typ skla: Tvrzené Tloušťka skla: 6 mm Povrchová úprava pro snadné čištění Nastavitelná šířka Možnost instalace na sprchovou vaničku nebo dlaždice Mechanismus pro zvedání a spouštění dveří Mosazné panty v jedné rovině se skleněnou tabulí Magnetický proužek a elastomerové těsnění pro odvod vody Hliníkový práh těsnění dveříDoplňkové parametry
| Kategorie: | Obdelníkové sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5905315656612 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Barva: | zlatá |
| Šířka: | 100 |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 80 |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta2 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315656612 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 8A6-080L-100P-50-00 |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Zlatý |
| Provedení: | Skládací |
| Série: | Mist-F |
| Tloušťka výplně: | 6 mm |
| Typ: | Obdélníkový |
| Výplň: | Transparent |
| Šířka otvoru: | 1076 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
