MEXEN/S - Mist Duo sprchový kout dveře křídlové 110 x 105, transparent, zlato 8A4-110-105-50-00
Kód: 1834246Detailní popis produktu
Specifikace produktu:Rozměr: 110x105 cm (levé dveře 110 cm, pravé dveře 105 cm)
Výška: 200 cm
Strana montáže: Univerzální
Vchod: Křídlové dveře
Barva skla: Průhledná
Povrchová úprava: Zlatá
Profil: Hliník
Konzola: Nerezová ocel
Typ skla: Tvrzené
Tloušťka skla: 6 mm
Snadno čistitelný povlak
Možnost nastavení šířky
Lze namontovat na sprchovou vaničku nebo dlaždice
Mechanismus zvedání a spouštění dveří
Magnetický proužek a elastomerová těsnění pro odvod vody
Hliníkový práh těsnění dveří
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdelníkové sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 140 kg |
| EAN: | 5905315602114 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Barva: | zlatá |
| Šířka: | 110 |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 105 |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta2 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315602114 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 8A4-110-105-50-00 |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Zlatý |
| Provedení: | Křídlové |
| Série: | Mist |
| Tloušťka výplně: | 6 mm |
| Typ: | Obdélníkový |
| Výplň: | Transparent |
| Výrobce: | Mexen |
| Šířka otvoru: | 934 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
