MEXEN/S - Mist-B sprchový kout dveře křídlové 95 x 110, transparent, černá 8A2T-095-110-70-00
Kód: 1953760Detailní popis produktu
Specifikace produktu: Rozměr: 95x110 cm (dveře 95 cm, stěna 110 cm) Výška: 200 cm Strana montáže: Univerzální Vchod: Dveře s výklopnými křídly Barva skla: Průhledná Povrchová úprava: Černá Profil: Hliník Konzola: Nerezová ocel Max. délka konzoly: 150 cm Konzolu lze řezat Typ skla: Tvrzené Tloušťka skla: 6 mm Povrchová úprava pro snadné čištění Nastavitelná šířka Možnost montáže na sprchovou vaničku nebo dlaždice Mechanismus zvedání a spouštění dveří Magnetický proužek a elastomerové těsnění pro odtok vody Hliníkový práh těsnění dveříDoplňkové parametry
| Kategorie: | Obdelníkové sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 39.9 kg |
| EAN: | 5905315668486 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 110 |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 95 |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta2 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315668486 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 8A2T-095-110-70-00 |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Černá |
| Provedení: | Křídlové |
| Série: | Mist-B |
| Tloušťka výplně: | 6 mm |
| Typ: | Obdélníkový |
| Výplň: | Transparent |
| Šířka otvoru: | 850 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
