MEXEN/S - Lunar T sprchový kout dveře křídlové levá 120 x 70, transparent, zlato 834T-120-070-50-00-L
Kód: 1729772Detailní popis produktu
Specifikace produktu:Rozměr: 120x70 cm (levé dveře 120 cm, stěna 70 cm)
Výška: 200 cm
Montážní strana: levá
Vstup: křídlové dveře
Barva skla: Transparentní
Povrchová úprava: zlatá
Profil: Hliník
Držák: Nerezová ocel
Délka max. držák: 150 cm
Typ skla: Tvrzené
Tloušťka skla: 8 mm
Snadno čistitelný povlak
Možnost nastavení šířky
Dva montážní systémy:
- S profilem, který umožňuje vyrovnání nerovností stěn
- Žádný profil pro dokonale rovné stěny
Lze namontovat na sprchovou vaničku nebo dlaždice
Mechanismus zvedání a spouštění dveří
Mosazné spony a panty lícují se skleněnou tabulí
Magnetický proužek a elastomerové těsnění pro odvod vody
Hliníkový těsnící práh dveří
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdelníkové sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 114.05 kg |
| EAN: | 5905315443823 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Barva: | zlatá |
| Šířka: | 120 |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 70 |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta2 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315443823 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 834T-120-070-50-00-L |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Zlatý |
| Provedení: | Křídlové |
| Série: | Lunar T |
| Tloušťka výplně: | 8 mm |
| Typ: | Obdélníkový |
| Výplň: | Transparent |
| Výrobce: | Mexen |
| Šířka otvoru: | 700 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
