MEXEN/S - Lunar-F L sprchový kout skládací dveře levá 90 x 70, transparent, měď kartáčovaná 836L-090-070-65-00-L
Kód: 1743838Detailní popis produktu
Specifikace produktu:Rozměr: 90x70 cm (levé dveře 90 cm, stěna 70 cm)
Výška: 200 cm
Strana montáže: Levá
Vchod: Skládací dveře
Barva skla: Průhledná
Povrchová úprava: Kartáčovaná měď
Profil: Hliník
L-úhlový stabilizátor: nerezová ocel
Typ skla: Tvrzené
Tloušťka skla: dveře 6 mm, stěna 8 mm
Snadno čistitelný povlak
Možnost nastavení šířky
Dva montážní systémy:
- S profilem, který umožňuje vyrovnání nerovností stěn
- Bez profilu pro dokonale rovné stěny
Lze namontovat na sprchovou vaničku nebo dlaždice
Mosazné spony a panty v jedné rovině se skleněnou tabulí
Magnetický proužek a elastomerová těsnění pro odvod vody
Hliníkový práh pro těsnění dveří
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdelníkové sprchové koutySprchové kouty MEXEN/S |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 111.95 kg |
| EAN: | 5905315508386 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Šířka: | 90 |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 70 |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta2 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315508386 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 836L-090-070-65-00-L |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Kartáčovaná měď |
| Provedení: | Skládací |
| Série: | Lunar-F L |
| Tloušťka výplně: | 8 mm |
| Typ: | Obdélníkový |
| Výplň: | Transparent |
| Výrobce: | Mexen |
| Šířka otvoru: | 818 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
