MEXEN/S - Lunar-B sprchový kout dveře křídlové pravá 75 x 70, transparent, měď kartáčovaná 832-075-070-65-00-P
Kód: 1735688Detailní popis produktu
Specifikace produktu:Rozměr: 75x70 cm (pravé dveře 75 cm, stěna 70 cm)
Výška: 200 cm
Strana montáže: Pravá
Vchod: Křídlové dveře
Barva skla: Průhledná
Povrchová úprava: Kartáčovaná měď
Profil: Hliník
Typ skla: Tvrzené
Tloušťka skla: dveře 6 mm, stěna 8 mm
Snadno čistitelný povlak
Možnost nastavení šířky
Dva montážní systémy:
- S profilem, který umožňuje vyrovnání nerovností stěn
- Bez profilu pro dokonale rovné stěny
Lze namontovat na sprchovou vaničku nebo dlaždice
Mechanismus zvedání a spouštění dveří
Mosazné spony zarovnané se skleněnou tabulí
Magnetický proužek a elastomerová těsnění pro odvod vody
Hliníkový práh těsnění dveří
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdelníkové sprchové koutySprchové kouty MEXEN/S |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 110.25 kg |
| EAN: | 5905315458018 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Šířka: | 75 |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 70 |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta2 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315458018 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 832-075-070-65-00-P |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Kartáčovaná měď |
| Provedení: | Křídlové |
| Série: | Lunar-B |
| Tloušťka výplně: | 8 mm |
| Typ: | Obdélníkový |
| Výplň: | Transparent |
| Výrobce: | Mexen |
| Šířka otvoru: | 690 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
