MEXEN/S - Lunar-B sprchový kout dveře křídlové levá 85 x 80, transparent, černá 832-085-080-70-00-L
Kód: 1735830Detailní popis produktu
Specifikace produktu:Rozměr: 85x80 cm (levé dveře 85 cm, stěna 80 cm)
Výška: 200 cm
Strana montáže: Levá
Vchod: Křídlové dveře
Barva skla: Průhledná
Povrchová úprava: Černá
Profil: Hliník
Typ skla: Tvrzené
Tloušťka skla: dveře 6 mm, stěna 8 mm
Snadno čistitelný povlak
Možnost nastavení šířky
Dva montážní systémy:
- S profilem, který umožňuje vyrovnání nerovností stěn
- Bez profilu pro dokonale rovné stěny
Lze namontovat na sprchovou vaničku nebo dlaždice
Mosazné spony a panty v jedné rovině se skleněnou tabulí
Magnetický proužek a elastomerová těsnění pro odvod vody
Hliníkový práh těsnění dveří
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdelníkové sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 113.25 kg |
| EAN: | 5905315456809 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 85 |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 80 |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta2 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315456809 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 832-085-080-70-00-L |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Černá |
| Provedení: | Křídlové |
| Série: | Lunar-B |
| Tloušťka výplně: | 8 mm |
| Typ: | Obdélníkový |
| Výplň: | Transparent |
| Výrobce: | Mexen |
| Šířka otvoru: | 790 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
