MEXEN/S - KiotoL Sprchová zástěna WALK-IN 100 x 200, transparent, měď kartáčovaná 800-100-103-65-06
Kód: 1461681Detailní popis produktu
Specifikace produktu:Šířka: 100 cm
Výška: 200 cm
Instalace: Univerzální, pravá nebo levá
Barva skla: Transparentní
Povrchová úprava: broušená měď
Typ skla: Tvrzené
Tloušťka skla: 8 mm
Profil: Hliník
L-úhlový stabilizátor: Nerezová ocel
Povlak pro snadné čištění
Vyrovnání nerovností stěny
Lze namontovat na sprchovou vaničku nebo dlaždice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny WALK-INSprchové kouty MEXEN/S |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 45.1 kg |
| EAN: | 5905315255617 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Šířka: | 100 |
| Výška: | 200 cm |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | ram2 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| Druh: | Nástěnná |
| EAN: | 5905315255617 |
| Instalace: | Univerzální |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 800-100-103-65-06 |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Kartáčovaná měď |
| Série: | Kioto-R L |
| Tloušťka výplně: | 8 mm |
| Výplň: | Transparent |
| Výrobce: | Mexen |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
