MEXEN/S - Kioto-XF Sprchová zástěna WALK-IN s rámem 130x120, transparent 10 mm, měď kartáčovaná 800-130-202-04-65-120-XF
Kód: 1665912Detailní popis produktu
Specifikace produktu:Šířka: 130x120 cm (stěna X - 130 cm, stěna Y - 120 cm)
Výška: 202 cm
Montáž: Univerzální, pravá nebo levá
Barva skla: Transparentní - Čirá
Povrchová úprava: broušená měď
Typ skla: Tvrzené
Tloušťka skla: 10 mm
Profil: Hliník
Rám: Hliník
Držák: Nerezová ocel
Délka max. držák: 150 cm
Možnost řezání držáku
Snadno čistitelný povlak
Vyrovnání nerovností stěny
Lze namontovat na sprchovou vaničku nebo dlaždice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny WALK-INSprchové kouty MEXEN/S |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 115.4 kg |
| EAN: | 5905315565068 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Výška: | 202 cm |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta2 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| Druh: | Nástěnná |
| EAN: | 5905315565068 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 800-130-202-04-65-120-XF |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Kartáčovaná měď |
| Série: | Kioto-XF |
| Tloušťka výplně: | 10 mm |
| Výplň: | Transparent |
| Výrobce: | Mexen |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
