MEXEN/S - Kioto-F Sprchová zástěna WALK-IN s rámem 115 x 70, transparent 8 mm, černá 800-115-202-04-70-070
Kód: 1653414Detailní popis produktu
Specifikace produktu:Šířka: 115x70 cm (stěna X - 115 cm, stěna Y - 70 cm)
Výška: 202 cm
Montáž: Univerzální, pravá nebo levá
Barva skla: Transparentní - Čirá
Povrchová úprava: černá
Typ skla: Tvrzené
Tloušťka skla: 8 mm
Profil: Hliník
Rám: Hliník
Držák: Nerezová ocel
Délka max. držák: 150 cm
Možnost řezání držáku
Snadno čistitelný povlak
Vyrovnání nerovností stěny
Lze namontovat na sprchovou vaničku nebo dlaždice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny WALK-IN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 83.5 kg |
| EAN: | 5905315559203 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Barva: | černá |
| Výška: | 202 cm |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | ram2 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| Druh: | Nástěnná |
| EAN: | 5905315559203 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 800-115-202-04-70-070 |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Černá |
| Série: | Kioto-F |
| Tloušťka výplně: | 8 mm |
| Výplň: | Transparent |
| Výrobce: | Mexen |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
