MEXEN - Flavia volně stojící vana 160x80cm bílá 54031608000
Kód: 932550Detailní popis produktu
Technická data:
Velikost: 160x80x58 cm
Typ: Volně stojící
bílá barva
Objem: 195 l
Přepadový otvor: Ano
Otvor pro baterii: Ne.
Materiál: akryl
Sada obsahuje: sifon a záslepku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 5903163384015 |
| Značka: | MEXEN |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 160 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Hloubka: | 74 cm |
| Balení: | paleta4 |
| Barva sifonu: | Chrom |
| Druh: | Wolnostojący |
| EAN: | 5903163384015 |
| Kód: | 54031608000 |
| Materiál: | Sanitární akrylát |
| Odpad: | Na střed |
| Přepad: | Ano |
| Série: | Flavia |
| Tvar: | Oválný |
| Výrobce: | Mexen |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
