MEXEN - Flavia vana volně stojící 150x75, bílá s bílá, černý sifon 54031507500-B
Kód: 1083844Detailní popis produktu
Technická data:
Rozměr: 150 x 75 cm
Výška: 60 cm
Hloubka: 46 cm
Instalace: Volně stojící
Materiál: sanitární akryl
bílá barva
Povrchová úprava: černá
Přepadový otvor: Ano
Otvor pro baterii: Ne
Součástí balení je sifon a zaklapávací zátka
Odolnost proti zmatnění a UV záření
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 5907709143647 |
| Značka: | MEXEN |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 150 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Hloubka: | 75 cm |
| Balení: | paleta4 |
| Barva sifonu: | Černá |
| Druh: | Wolnostojący |
| EAN: | 5907709143647 |
| Kód: | 54031507500-B |
| Materiál: | Sanitární akrylát |
| Odpad: | Na střed |
| Přepad: | Ano |
| Série: | Flavia |
| Tvar: | Oválný |
| Výrobce: | Mexen |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
