LAUFEN VAL - umývátko se skříňkou 'Base', 1 dvířka (H862280)
Kód: H8622802611061 H8622802601061 H8622802621061 H8622802631061 H8622809991061 H8622802661061 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Umývátko se skříňkou 'Base', 1 dvířka.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | VAL |
| Délka: | 340 mm |
| Šířka: | 220 mm |
| Výška: | 630 mm |
| Balení - délka: | 400 mm |
| Balení - výška: | 720 mm |
| Balení - šířka: | 260 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 14.5 |
| Hmotnost netto: | 13.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 13.5 |
| Long Description: | UMYVADLO + SKŘÍŇKA POD UMYVADLO VAL 34X22 |
| Provedení: | 106 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
