LAUFEN THE NEW CLASSIC - skříňka pod umyvadlo 800, s 1 zásuvkou, s výřezem uprostřed, pro umyvadlové mísy H812852, H812853 (H406011085)
Kód: H4060110851701 H4060110856271 H4060110856311 H4060110856281 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo 800, s 1 zásuvkou, s výřezem uprostřed, pro umyvadlové mísy H812852/H812853.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | THE NEW CLASSIC |
| Délka: | 775 mm |
| Šířka: | 455 mm |
| Výška: | 345 mm |
| Balení - délka: | 775 mm |
| Balení - výška: | 345 mm |
| Balení - šířka: | 455 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 29 |
| Hmotnost netto: | 27 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 27 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 1 zásuvka |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Long Description: | ZÁSUVKOVÝ DÍL S DESKOU NEWCLASSIC 80 |
| Materiál poliček: | MDF, Melamin |
| Provedení: | f085 |
| Systém zavírání a otevírání: | Push to open |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Typ umyvadla: | Umyvadlová mísa |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
