LAUFEN THE NEW CLASSIC - skříňka pod umyvadlo 600, se 2 zásuvkami, bez výřezu (H406006085)
Kód: H4060060851701 H4060060856271 H4060060856311 H4060060856281 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo 600, se 2 zásuvkami, bez výřezu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | THE NEW CLASSIC |
| Délka: | 575 mm |
| Šířka: | 455 mm |
| Výška: | 600 mm |
| Balení - délka: | 575 mm |
| Balení - výška: | 600 mm |
| Balení - šířka: | 455 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 36 |
| Hmotnost netto: | 34 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 34 |
| Long Description: | ZÁSUVKOVÝ DÍL S DESKOU NEWCLASSIC 60 |
| Provedení: | f085 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
