LAUFEN THE NEW CLASSIC - skříňka pod umyvadlo 600, s 1 zásuvkou, s výřezem uprostřed, pro umyvadlové mísy H812852, H812853 (H406001085)
Kód: H4060010851701 H4060010856271 H4060010856311 H4060010856281 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo 600, s 1 zásuvkou, s výřezem uprostřed, pro umyvadlové mísy H812852/H812853.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | THE NEW CLASSIC |
| Délka: | 575 mm |
| Šířka: | 455 mm |
| Výška: | 345 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 23 |
| Hmotnost netto: | 22 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 22 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 1 zásuvka |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Provedení: | f085 |
| Systém zavírání a otevírání: | Push to open |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Typ umyvadla: | Umyvadlová mísa |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
