LAUFEN THE NEW CLASSIC - skříňka pod umyvadlo, se 2 zásuvkami, s výřezem vlevo, pro umyvadla H816852 (H406087085)
Kód: H4060870851701 H4060870856271 H4060870856311 H4060870856281 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo, se 2 zásuvkami, s výřezem vlevo, pro umyvadla 816852.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | THE NEW CLASSIC |
| Délka: | 1175 mm |
| Šířka: | 455 mm |
| Výška: | 600 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 57.5 |
| Hmotnost netto: | 54.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 54.5 |
| Provedení: | f085 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
