LAUFEN THE NEW CLASSIC - skříňka pod umyvadlo, s 1 zásuvkou, pro umyvadla H815855 (H406041085)
Kód: H4060410851701 H4060410856271 H4060410856311 H4060410856281 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo, s 1 zásuvkou, pro umyvadla H813855.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | THE NEW CLASSIC |
| Délka: | 775 mm |
| Šířka: | 315 mm |
| Výška: | 345 mm |
| Balení - délka: | 838 mm |
| Balení - výška: | 418 mm |
| Balení - šířka: | 348 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 15 |
| Hmotnost netto: | 13.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 13.5 |
| Long Description: | SKŘÍŇ POD UMYVADLO ZÁSUVKOVÁ NEWCLASSIC 80 |
| MDMStatus: | z0 |
| Provedení: | f085 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
