LAUFEN THALLIUM - ocelová vana, tloušťka 3 mm (H225090)
Kód: H2250900000401 H2250906000401 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Ocelová vana, tloušťka 3 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vany |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | ocel |
| Designová série: | THALLIUM |
| Délka: | 1800 mm |
| Šířka: | 800 mm |
| Výška: | 420 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 50 |
| Hmotnost netto: | 45.1 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 45 |
| Instalační konstrukce: | Bez rámu |
| Kapacita (počet osob): | 2 |
| MDMStatus: | z0 |
| Objem vany k okraji přepadu: | 240 l |
| Objem vany k okraji přepadu (G.): | 63.4 |
| Objem vany k okraji přepadu (l): | 240 |
| Provedení: | 040 |
| Průměr odtokového otvoru: | 52 mm |
| Průměr odtokového otvoru (inch): | 2.05 |
| Průměr odtokového otvoru (mm): | 52 |
| Tloušťka ocelového plechu: | 3,5 mm |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Typ instalace: | Zápustné |
| Vnitřní délka: | 1660 mm |
| Vnitřní délka (inch): | 65 3/8" |
| Vnitřní délka (mm): | 1660 |
| Vnitřní výška: | 420 mm |
| Vnitřní výška (inch): | 16 9/16" |
| Vnitřní výška (mm): | 420 |
| Vnitřní šířka: | 660 mm |
| Vnitřní šířka (inch): | 25.98 |
| Vnitřní šířka (mm): | 660 |
| Vnější povrch: | Bílá lesklá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
