LAUFEN SPACE - skříňka pod umyvadlo, 2 zásuvky, včetně instalačního setu H491140, pro umyvadlo H810284, 650 mm (H410162160)
Kód: H4101621609991 H4101621601001 H4101621601011 H4101621601031 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo, 2 zásuvky, včetně instalačního setu 491140, pro umyvadlo 810284, 650 mm. Nastavitelné nohy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | SPACE |
| Délka: | 635 mm |
| Šířka: | 410 mm |
| Výška: | 520 mm |
| Balení - délka: | 691 mm |
| Balení - výška: | 576 mm |
| Balení - šířka: | 439 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 24.5 |
| Hmotnost netto: | 22.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 22.5 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 2 zásuvky |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Long Description: | SKŘÍŇ POD UMYVADLO ZÁSUVKOVÁ SPACE 65 |
| Poloha umyvadla: | Ve středu |
| Provedení: | f160 |
| Systém zavírání a otevírání: | Zásuvky se zpomaleným zavíráním |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Typ umyvadla: | Do nábytku |
| Umístění věšáku na ručníky: | Vlevo, Vpravo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
