LAUFEN SONAR - skříňka pod umyvadlo, s 1 zásuvkou, pro umývátko H816341, s výřezem uprostřed (H405431034)
Kód: H4054310341701 H4054310340401 H4054310340411 H4054310340421 H4054310341401 H4054310341411 H4054310341421 H4054310341431 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo, s 1 zásuvkou, pro umývátko H816341, s výřezem uprostřed.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | SONAR |
| Délka: | 575 mm |
| Šířka: | 455 mm |
| Výška: | 340 mm |
| Balení: | 1 |
| Hmotnost brutto (kg): | 25 |
| Hmotnost netto: | 23 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 23 |
| Materiál: | Dřevotříska, MDF |
| Provedení: | f034 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
