LAUFEN SONAR - skříňka pod umyvadlo, s 1 zásuvkou, pro umývátka H816341, H816342, s výřezem uprostřed (H405441034)
Kód: H4054410341701 H4054410340401 H4054410340411 H4054410340421 H4054410341401 H4054410341411 H4054410341421 H4054410341431 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo, s 1 zásuvkou, pro umývátka H816341/H816342, s výřezem uprostřed.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | SONAR |
| Délka: | 775 mm |
| Šířka: | 455 mm |
| Výška: | 340 mm |
| Balení: | 1 |
| Hmotnost brutto (kg): | 30.5 |
| Hmotnost netto: | 28 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 28 |
| Materiál: | Dřevotříska, MDF |
| Provedení: | f034 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
