LAUFEN SONAR - skříňka pod umyvadlo, s 1 zásuvkou, pro umyvadlové mísy H812340, H812341, H812342, H812343, s výřezy vlevo a vpravo (H405424034)
Kód: H4054240341701 H4054240340401 H4054240340411 H4054240340421 H4054240341401 H4054240341411 H4054240341421 H4054240341431 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo, s 1 zásuvkou, pro umyvadlové mísy H812340, H812341, H812342, H812343, s výřezy vlevo a vpravo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | SONAR |
| Délka: | 1175 mm |
| Šířka: | 455 mm |
| Výška: | 340 mm |
| Balení: | 1 |
| Hmotnost brutto (kg): | 42.5 |
| Hmotnost netto: | 39.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 39.5 |
| Materiál: | Dřevotříska, MDF |
| Provedení: | f034 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
