LAUFEN SONAR - skříňka pod umyvadlo, 2 dvířka, pro umyvadlo H810342 (H405483034)
Kód: H4054830341701 H4054830340401 H4054830340411 H4054830340421 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo, 2 dvířka, pro umyvadlo H810342.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | SONAR |
| Délka: | 580 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Výška: | 600 mm |
| Balení: | 1 |
| Balení - délka: | 580 mm |
| Balení - výška: | 600 mm |
| Balení - šířka: | 240 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 18 |
| Hmotnost netto: | 16.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 16.5 |
| Long Description: | SKŘÍŇ POD UMYVADLO S DVEŘMI SONAR 60 |
| Materiál: | Dřevotříska, MDF |
| Provedení: | f034 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
