LAUFEN skříňka pod umyvadlo, s 1 zásuvkou, včetně instalačního setu H494012, organizér pro INO H495411 nutno objednat zvlášť, pro umyvadla H813301, H813302 (H425401030)
Kód: H4254010301701 H4254010301711 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo, s 1 zásuvkou, včetně instalačního setu 494012, organizér pro INO 495411 nutno objednat zvlášť, pro umyvadla 813301, 813302.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | INO |
| Délka: | 770 mm |
| Šířka: | 350 mm |
| Výška: | 355 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 23.5 |
| Hmotnost netto: | 21 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 21 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 1 zásuvka |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Zásuvky |
| Poloha umyvadla: | Ve středu |
| Provedení: | f030 |
| Systém zavírání a otevírání: | Push to open |
| Typ dvířek: | Posuvné |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Typ umyvadla: | Do nábytku |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
