LAUFEN SEDAN - stojící klozet, hluboké splachování, svislý odpad (H821227)
Kód: H8212270000271 H8212274000271 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stojící klozet, hluboké splachování, svislý odpad.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojící WC |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | SEDAN |
| Délka: | 470 mm |
| Šířka: | 365 mm |
| Výška: | 405 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 14.3 |
| Hmotnost netto: | 13.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 13 |
| Odpad: | Svislý |
| Oplachový kruh: | Otevřený |
| Provedení: | 027 |
| Splachovací systém: | Hluboké splachování |
| Tvar: | Kulatý |
| Typ instalace: | Stojící |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
