LAUFEN sada držáků pro skleněnou polici, pro montáž na rám zrcadel Frame 25, 2ks, lesklý hliník nebo černá mat (pro police >1200 mm, jsou zapotřebí 2 sady) (H490717900)
Kód: H4907179000001 H4907179004501 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Sada držáků pro skleněnou polici, pro montáž na rám zrcadel Frame 25, 2ks, lesklý hliník nebo černá mat (pro police >1200 mm, jsou zapotřebí 2 sady).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky ke koupelnovým skříňkám |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Barva: | černá |
| Materiál: | sklo |
| Designová série: | FRAME 25 |
| Délka: | 40 mm |
| Šířka: | 20 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Balení - délka: | 40 mm |
| Balení - výška: | 30 mm |
| Balení - šířka: | 20 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 1.5 |
| Hmotnost netto: | 0.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 0.5 |
| Long Description: | MONTÁŽNÍ SET FRAME 25 |
| Provedení: | f900 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
