LAUFEN PRO - závěsný klozet, ploché splachování (H820951)
Kód: H8209510000001 H8209514000001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Závěsný klozet, ploché splachování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná WC |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LAUFEN PRO |
| Délka: | 560 mm |
| Šířka: | 360 mm |
| Výška: | 350 mm |
| Balení - délka: | 560 mm |
| Balení - výška: | 400 mm |
| Balení - šířka: | 360 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 21 |
| Hmotnost netto: | 19 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 19 |
| Long Description: | ZÁVĚSNÉ WC PLOCHÉ SPLACHOVÁNÍ PRO 56X36 |
| Odpad: | Vodorovný |
| Oplachový kruh: | Otevřený |
| Provedení: | 000 |
| Průměrný objem spláchnutí (litry): | 3.75 |
| Splachovací systém: | Ploché splachování |
| Tvar: | Kulatý |
| Typ instalace: | Závěsný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
