LAUFEN PRO - vana, samostatně stojící, materiál Marbond (H243952)
Kód: H2439520000001 H2439527570001 H2439520640001 H2439520680001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: 000 - standardní provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vany |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LAUFEN PRO |
| Délka: | 1500 mm |
| Šířka: | 700 mm |
| Výška: | 590 mm |
| Balení - délka: | 1500 mm |
| Balení - výška: | 610 mm |
| Balení - šířka: | 700 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 121 |
| Hmotnost netto: | 108.9 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 120 |
| Long Description: | VOL.STOJ.VANA KOMP. OVAL BEZ NOH PRO 150X70 |
| Materiál: | Marbond |
| MDMStatus: | z0 |
| Objem vany k okraji přepadu: | 277 l |
| Objem vany k okraji přepadu (G.): | 73.18 |
| Objem vany k okraji přepadu (l): | 277 |
| Provedení: | 000 |
| Tvar: | Oválná |
| Typ instalace: | Volně stojící |
| Vnější povrch: | Bílá lesklá zvenku / bílá lesklá uvnitř |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
