LAUFEN PRO - vana, samostatně stojící, materiál Marbond (H239952)
Kód: H2399520000001 H2399527570001 H2399520640001 H2399520680001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: 000 - standardní provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vany |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LAUFEN PRO |
| Délka: | 1650 mm |
| Šířka: | 750 mm |
| Výška: | 550 mm |
| Balení - délka: | 1650 mm |
| Balení - výška: | 550 mm |
| Balení - šířka: | 750 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 154 |
| Hmotnost netto: | 124 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 124 |
| Long Description: | VOL.STOJ.VANA KOMP. OVAL BEZ NOH PRO 165X75 |
| Materiál: | Marbond |
| Objem vany k okraji přepadu: | 253 l |
| Objem vany k okraji přepadu (l): | 253 |
| Provedení: | 000 |
| Tvar: | Oválná |
| Typ instalace: | Volně stojící |
| Vnější povrch: | Bílá lesklá zvenku / bílá lesklá uvnitř |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
