LAUFEN PRO - umyvadlová mísa (H812965)
Kód: H8129650001121 H8129654001121 H8129657161121 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Umyvadlová mísa.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | LAUFEN PRO |
| Délka: | 550 mm |
| Šířka: | 380 mm |
| Výška: | 115 mm |
| Balení - délka: | 640 mm |
| Balení - výška: | 160 mm |
| Balení - šířka: | 500 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 13.5 |
| Hmotnost netto: | 11 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 11 |
| Instalační sada: | Včetně |
| Long Description: | UMYVADLOVÁ MÍSA PRO S 55X38 |
| MDMStatus: | z0 |
| Provedení: | 112 |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Typ instalace: | Umyvadlová mísa |
| Umístění umyvadlové mísy: | Uprostřed |
| Uspořádání otvorů pro baterie: | Bez otvoru pro baterii |
| Vnitřní tvar: | Obdélníkový |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
