LAUFEN PRO - stojící kombinační mísa rimless, hluboké splachování, polokapotovaná, VARIO odpad, 70 - 260 mm, optimalizované splachování 4,5/3l (H825964)
Kód: H8259640000001 H8259644000001 H825964A000001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: 000 - standardní provedení. Nádrž a sedátko s poklopem nejsou součástí dodávky. Nutné objednat samostatně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC mísy kombi |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LAUFEN PRO |
| Délka: | 650 mm |
| Šířka: | 360 mm |
| Výška: | 430 mm |
| Balení - délka: | 69 mm |
| Balení - výška: | 46 mm |
| Balení - šířka: | 37 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 34.7 |
| Hmotnost netto: | 30.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 30 |
| Long Description: | STOJÍCÍ WC KOMB HLSPL VARIO RIMLESS PRO 65X36 |
| Odpad: | Duální (vario) |
| Oplachový kruh: | Rimless |
| Provedení: | 000 |
| Splachovací systém: | Hluboké splachování |
| Tvar: | Kulatý |
| Typ instalace: | Stojící |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
