LAUFEN PRO - sloup, Bílá, standardní provedení (H8199500000001)
Kód: H8199500000001Související produkty
Detailní popis produktu
Sloup.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky a příslušenství |
|---|---|
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 4014804396722 |
| Značka: | LAUFEN |
| Barva: | bílá |
| Designová série: | LAUFEN PRO |
| Délka: | 195 mm |
| Šířka: | 175 mm |
| Výška: | 700 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 13 |
| Hmotnost netto: | 10.6 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 12 |
| Provedení: | 000 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
