LAUFEN PRO S - závěsný klozet, rimless, hluboké splachování, včetně Laufen Easy Fit upevnění (H820962)
Kód: H8209620000001 H8209624000001 H820962A000001 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Závěsný klozet, rimless, hluboké splachování, včetně Laufen Easy Fit upevnění. Bez oplachového kruhu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná WC |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LAUFEN PRO S |
| Délka: | 530 mm |
| Šířka: | 365 mm |
| Výška: | 355 mm |
| Balení - délka: | 377 mm |
| Balení - výška: | 547 mm |
| Balení - šířka: | 362 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 22.5 |
| Hmotnost netto: | 21.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 21.5 |
| Instalační sada: | Včetně nového EasyFit 2.0 |
| Long Description: | ZÁVĚSNÉ WC HLUBOKÉ SPLACHOVÁNÍ RIMLESS PRO S 53X36 |
| MDMStatus: | z0 |
| Odpad: | Vodorovný |
| Oplachový kruh: | Rimless |
| Provedení: | 000 |
| Průměrný objem spláchnutí (litry): | 3.38 |
| Splachovací systém: | Hluboké splachování |
| Tvar: | Hranatý |
| Typ instalace: | Závěsný |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
