LAUFEN PRO S - umyvadlo včetně skříňky se zásuvkou a s vnitřní zásuvkou (H860966)
Kód: H8609664631041 H8609664751041 H8609664791041 H8609664801041 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Umyvadlo včetně skříňky se zásuvkou a s vnitřní zásuvkou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LAUFEN PRO S |
| Délka: | 1000 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Výška: | 460 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 61 |
| Hmotnost netto: | 58.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 58.5 |
| Materiál umyvadla: | Sanitární keramika |
| Provedení: | 104 |
| Skříňka pod umyvadlo / kombinace dvířek a zásuvek: | 1 zásuvka |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
