LAUFEN PRO S - umyvadlo včetně skříňky se zásuvkou (H860961)
Kód: H8609614631041 H8609614751041 H8609614791041 H8609614801041 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Umyvadlo včetně skříňky se zásuvkou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LAUFEN PRO S |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Výška: | 460 mm |
| Balení - délka: | 651 mm |
| Balení - výška: | 566 mm |
| Balení - šířka: | 524 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 42 |
| Hmotnost netto: | 38.64 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 38.64 |
| Long Description: | UMYVADLO + SKŘÍŇKA POD UMYVADLO PRO S 60X50 |
| Materiál umyvadla: | Sanitární keramika |
| MDMStatus: | z0 |
| Provedení: | 104 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
