LAUFEN PRO S - umyvadlo včetně skříňky se 2 zásuvkami (H861965)
Kód: H8619654631041 H8619654751041 H8619654791041 H8619654801041 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Umyvadlo včetně skříňky se 2 zásuvkami. Odkládací plocha.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LAUFEN PRO S |
| Délka: | 1000 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Výška: | 545 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 52.5 |
| Hmotnost netto: | 61.64 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 50 |
| Materiál umyvadla: | Sanitární keramika |
| Provedení: | 104 |
| Skříňka pod umyvadlo / kombinace dvířek a zásuvek: | 2 zásuvky |
| Skříňka pod umyvadlo / nosná konstrukce: | Zásuvky |
| Tvar umyvadla: | Hranatý |
| Umístění odkládácí plochy: | Na obou stranách |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
