LAUFEN PRO S - umyvadlo se skříňkou pod umyvadlo, se zásuvkou, s 1 otvorem pro baterii (H860963)
Kód: H8609634631041 H8609634751041 H8609634791041 H8609634801041 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Umyvadlo se skříňkou pod umyvadlo, se zásuvkou, s 1 otvorem pro baterii.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LAUFEN PRO S |
| Délka: | 800 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Výška: | 460 mm |
| Balení - délka: | 846 mm |
| Balení - výška: | 566 mm |
| Balení - šířka: | 524 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 50.5 |
| Hmotnost netto: | 46.46 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 46.46 |
| Long Description: | UMYVADLO + SKŘÍŇKA POD UMYVADLO PRO S 80X50 |
| Materiál umyvadla: | Sanitární keramika |
| Provedení: | 104 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
