LAUFEN PRO S - umyvadlo se skříňkou, se 2 zásuvkami (H860967)
Kód: H8609674631071Související produkty
Detailní popis produktu
Umyvadlo se skříňkou, se 2 zásuvkami.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LAUFEN PRO S |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Výška: | 460 mm |
| Balení - délka: | 1248 mm |
| Balení - výška: | 656 mm |
| Balení - šířka: | 565 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 65.5 |
| Hmotnost netto: | 62.5 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 62.5 |
| Long Description: | UMYVADLO + SKŘÍŇKA POD UMYVADLO PRO S 120X50 |
| MDMStatus: | z0 |
| Provedení: | 107 |
| Skříňka pod umyvadlo / kombinace dvířek a zásuvek: | 1 zásuvka |
| Skříňka pod umyvadlo / nosná konstrukce: | Zásuvky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
