LAUFEN PRO S - umyvadlo 'slim' se skříňkou 600 mm, se 2 zásuvkami, vč. dělícího systému do zásuvek (H864964)
Kód: H8649642611041 H8649642601041 H8649649991041 H8649642661041 H8649642671041 H8649649901041 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Provedení: 104 - 1 otvor pro baterii, středový.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LAUFEN PRO S |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Výška: | 535 mm |
| Balení - délka: | 652 mm |
| Balení - výška: | 595 mm |
| Balení - šířka: | 565 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 43.7 |
| Hmotnost netto: | 39.7 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 39.7 |
| Long Description: | UMYVADLO + SKŘÍŇKA POD UMYVADLO PRO S 60X50 |
| Provedení: | 104 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
