LAUFEN PRO S - umyvadlo 'slim' se skříňkou 1200 mm, se 2 zásuvkami, vč. dělícího systému do zásuvek (H864963)
Kód: H8649632601041Související produkty
Detailní popis produktu
Umyvadlo slim se skříňkou 1200 mm, se 2 zásuvkami, vč. dělícího systému do zásuvek. Odkládací plocha.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Designová série: | LAUFEN PRO S |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Výška: | 610 mm |
| Balení - délka: | 1200 mm |
| Balení - výška: | 610 mm |
| Balení - šířka: | 500 mm |
| Basin Position: | Ve středu |
| Hmotnost brutto (kg): | 74 |
| Hmotnost netto: | 71 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 71 |
| Long Description: | UMYVADLO + SKŘÍŇKA POD UMYVADLO PRO S 120X50 |
| Materiál umyvadla: | Sanitární keramika |
| Provedení: | 104 |
| Skříňka pod umyvadlo / kombinace dvířek a zásuvek: | 2 zásuvky |
| Skříňka pod umyvadlo / nosná konstrukce: | Zásuvky |
| Tvar umyvadla: | Hranatý |
| Umyvadlo / uspořádání otvorů pro baterie: | 1 otvor pro baterii uprostřed |
| Umístění odkládácí plochy: | Na obou stranách |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
