LAUFEN PRO S - skříňka pod umyvadlo H815961, s pravými dvířky a 1 skleněnou policí (H483302096)
Kód: H4833020964631 H4833020964751 H4833020964791 H4833020964801 H4833020969991 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Skříňka pod umyvadlo 815961, s pravými dvířky a 1 skleněnou policí. Nastavitelné nohy. Pravostranné otevírání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | LAUFEN |
| Materiál: | sklo |
| Designová série: | LAUFEN PRO S |
| Délka: | 415 mm |
| Šířka: | 320 mm |
| Výška: | 580 mm |
| Hmotnost brutto (kg): | 15 |
| Hmotnost netto: | 13 kg |
| Hmotnost netto (kg): | 13 |
| Kombinace dvířek a zásuvek: | 1 dvířka |
| Konstrukce koupelnového nábytku: | Dveře |
| Poloha umyvadla: | Ve středu |
| Provedení: | f096 |
| Typ dvířek: | Otvírací (panty) |
| Typ instalace: | Závěsné |
| Typ umyvadla: | Do nábytku |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
